Zahájení školního roku

4 září, 2020 2:52 pm

Slyšeli jste tu ránu, jak dnes prvňáčkům spadl kámen ze srdce? Není se čemu divit. Navzdory nevyzpytatelné a napínavé covidové situaci jim dnes školy přeci jen nikdo nezavřel a oni tak o svůj velký den nepřišli. Ba naopak, náležitě si jej užili.

Při slavnostním přivítání v jídelně zářily nejen jejich nové aktovky, ale i  zvídavé obličeje.

Paní ředitelka je přivítala vlídnými slovy, taktéž učinili i zastupitelé městské části, deváťáci jim připnuli odznak MZŠ Kamenačky, aby děti věděly, kam patří, a potom už si je odvedly do tříd jejich paní učitelky – 1. A paní učitelka Jana Kopišťová a 1. B paní učitelka Dagmar Divišová.

Jak jsme měli možnost na vlastní uši slyšet z úst našich malých školáků, někteří se těší na angličtinu, někteří dokonce na všechno.

Přejeme všem našim prvňáčkům, ať jejich úsměv září nejen v září, ale i v následujících měsících a letech:)