V zdravém těle zdravý duch

1 října, 2020 12:42 pm

Ve středu 23. září proběhl odložený 5. ročník lehkoatletického trojboje žáků 1. stupně naší školy. Kvůli zákazu sportování a sdružování se na konci loňského školního roku jsme závody přesunuli z června na letošní září. I s rizikem opětovného zákazu či nejistoty počasí.
Vše nám ale perfektně vyšlo. Obloha byla čistá, teploty příjemné a vítr žádný. Ministerská doporučení ještě minimální. Sportovci sice skoro bez tréninku ale za to natěšení a nadšení. Sportoviště upravená, rozhodčí i pomocníci z „devítky“ od rána připravení, diplomy a odměny nachystány.
Museli jsme ale dodržovat přísnější hygienická pravidla. Při čekání na start mít nasazenou roušku, držet správné rozestupy a omezit kontakt s ostatními třídami. Díky výborné organizaci rozhodčích, přísnému dohledu učitelů i naší zodpovědnosti se nám vše podařilo. Odměnou nám byla radost z pohybu na čerstvém vzduchu i drobná sladkost a diplom na závěr závodů.