SLAVÍME DEN DĚTÍ – VESELÉ DOPOLEDNE – 8. června 2022

16 května, 2022 9:39 am

Z důvodu konání škol v přírodě oslavíme letošní Den dětí  o něco dříve. Ale to nám určitě nevadí. I letos se bude oslava konat v duchu pohádek.

Už se opravdu těšíme  na 8. června 2022, kdy se na pár hodin změníme z žáků základní školy na obyvatele Stokorcového lesa. Paní vychovatelky si pro nás připravily na tento den zábavné dopoledne na školním hřišti. Společně s Medvídkem Pú a jeho kamarády projdeme nejrůznějšími zkouškami. Cesta lesem není jednoduchá, proto je nutné, se pořádně připravit – nesmíme zapomenout na dobré sportovní oblečení a obuv.

Termín:   středa 8. června 2022

Čas:          8:00  – 11.40 hod   (program vždy po hodině jeden ročník)

Místo:     školní hřiště

S sebou sportovní oblečení a obuv, školní potřeby na celý den.

O nemocné a slabé se v průběhu akce postarají třídní učitelé.

V případě deště program proběhne v upravené podobě ve škole.