Školní kolo SUPERSTAR 2019

29 ledna, 2019 3:56 pm

Dne 28. ledna 2019 se na naší škole konal další ročník pěvecké soutěže Superstar. 31 dětí se sešlo, aby porotu a ostatní soutěžící potěšilo svým zpěvem.  Soutěžilo se v pěti kategoriích: 1-2 třída dívky a hoši, 3-4 třída dívky a hoši a 5. třída dívky, 5. třída chlapci nebyla zastoupena. Podmínkou naší pěvecké soutěže je zpěv české nebo slovenské písničky bez doprovodu, což všichni soutěžící splnili. Zazněly písně různých interpretů i žánrů.

  • Kategorii 1 – 2 . třída dívky vyhrála Nikola Kubíčková z 1.C s písní K životu na zámku
  • Kategorii 1 – 2. třída hoši vyhrál David Vykoukal z 2.B s písní Čarodějnice
  • Kategorii 3 – 4. třída dívky vyhrála Hedvika Jandová z 4.C s písní Schody z nebe
  • Kategorii 3 – 4. třída hoši vyhrál Marek Ouředník ze 4.A s písní Mokré plavky
  • Kategorii 5. třída dívky vyhrála Eliška Kratochvílová z 5.B s písní Písen pro Elišku

 

Všichni co skončili na „bedně“ byli odměněni diplomem, medailí a věcnou cenou.  Vítězům i všem zúčastněným gratulujeme a děkujeme za příjemně strávené pěvecké odpoledne.  Vítězové jednotlivých kategorií budou reprezentovat naši školu na Obvodní kole Superstar v březnu 2019.