Školní družina přivítala jaro opět dílničkami

23 března, 2018 10:32 am

Jako každý rok i letos jsme se společně rozloučili se zimou a přivítali jaro a blížící se Velikonoce tradičními dílničkami. Přestože za okny vypadalo, že je zima v plném proudu, my jsme se již pečlivě připravovali na jarní svátky. Proto jsme se všichni sešli v úterý 20. března v I. a III. oddělení školní družiny, kde paní vychovatelky nachystaly obrovské množství materiálů potřebných k velikonočnímu tvoření.

Vybírat bylo opravdu z čeho: od pestrých velikonočních vajíček, kuřátek a zajíčků, přes barevné stužky a lýko na zdobení až po jarní kytičky. Proto jsme se mohli všichni vrhnout do práce a pod rukama nám tak začaly vznikat nejrůznější výrobky: velikonoční zajíčci, klobouky zdobené barevným peřím či vazby plné jarních kytiček. Samozřejmě nám s tvořením pomáhali i rodiče, aby šlo vše lépe od ruky. Patrně se nám dokonce podařilo přivítat i jaro, jelikož druhý den již od rána svítilo sluníčko, které nás provázelo celým dnem.
Všichni jsme si jarní tvoření moc užili a už teď se těšíme na příští rok, až budeme moci zase vítat Velikonoce dílničkami.