Obvodní kolo Superstar 2024

23 února, 2024 10:07 am

Ve čtvrtek 22. února 2024 zavítala naše škola na Základní školu Mutěnická, kde se konalo Obvodní kolo Superstar 2024. Naši nejlepší zpěváci a zpěvačky, děti, které se umístily na 1 a 2 místě ve svých pěveckých kategoriích, soupeřily s dětmi dalších čtyř škol.

A jak uspěly? Na třetím místě se umístila Sára Babková (2.A), Daniel Vaníček (2.B), Adéla Kolbábková (4.B). Druhé místo si odnesl Richard Zeman (5.B).  Svou kategorii vyhrál Matyáš Damborský (2.A), Petr Zavadil (5.B), Marina Kyseláková (5.B) a Sára Milánová (5.A).  Tyto čtyři účastníci budou reprezentovat naši školu na Superstar Města Brna, která se bude konat 6. března 2024  na Základní škole Antonínská.

Těm dětem, kteří se umístily na „bedně slávy“, i všem ostatním účastníkům – Adéle Donné (2.A), Davidu Kubíčkovi (4.B) a Janíku Genčurovi (4.B),  gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.