Lyžařský výcvikový kurz 2. stupně 2018

27 listopadu, 2017 3:38 pm

Naše škola každoročně pořádá lyžařský kurz pro žáky druhého stupně. Letošní ročník bude realizován v Hynčicích pod Sušinou na chatě Spartak (více zde http://chata-spartak.cz). Získáme tak přístup na sjezdovku nedaleko chaty a několik dalších výhod. Více informací o lyžařském areálu najdete zde: http://zima.mujkralicak.cz/

Termín lyžařského kurzu je od 24. 2. do 2. 3. 2018 a poprvé má délku 7 dnů, přesněji od soboty do pátku.

Přihlašování na kurz probíhalo od 10.10. 2017, kdy rozebrání přihlášek trvalo 14 dnů. Tímto chceme poděkovat dětem za jejich samostatnost si přihlášku včas vyzvednout. Zájem o lyžařský kurz nás mile překvapil.
Nyní máme volná místa náhradníků. Jelikož někteří z přihlášených doposud neuhradili potřebnou zálohu, je proto možné, že se ještě několik míst uvolní.
Lyžařský kurz je primárně určen pro žáky 7. ročníku, proto také tito žáci byli upřednostněni v konečném pořadí.
Kompletní cena kurzu činí 3900,- Kč, přičemž záloha je 2800,- Kč.

Těšíme se na nové zážitky a rozvoj lyžařských dovedností.

S pozdravem
Mgr. Martin Holomek