LVK Němčičky – poděkování spokojeného rodiče

28 ledna, 2018 4:05 pm

Vážená paní učitelko Nekudová.
Dovolte mi prosím Vám i celému týmu velmi poděkovat za celou přípravu, organizaci i vlastní realizaci úžasného lyžařského kurzu. Violka byla absolutně nadšená a věřím, že tomu tak bylo i u ostatních dětí.
Jsem si vědom, že vytvoření takové atmosféry bylo díky výborné přípravě, která mnohdy byla nad rámec běžných povinností. Jen díky tomu se  podařilo udělat dětem tak krásný týden, na který budou mít jistě nezapomenutelnou vzpomínku.
Velmi oceňuji každodenní zprávičky z lyžování, podporu malých lyžařů a obecně vše, jak byl celý kurz pojat. Věřte, nebývá to standardem ani u komerčních lyžařských kurzů.
O to více si ji však ceníme.
Opravdu jsme velmi rádi, že jsme si vybrali školu, která na děti myslí  a organizuje tyto úžasné akce !
Ještě jednou díky a skol!

Miroslav Stříteský