Branný závod 2018 

17 května, 2018 12:31 pm

Pot, horko, kilometry v nohou, mozek rozpálený z testování znalostí, tepová frekvence na úrovni závodníka… Takové a mnohé další pocity si naši žáci odnášejí ze závodu pořádaného Muzeem civilní obrany ve spolupráci s Magistrátem města Brna. Žáci si vyzkoušeli střelbu z airsoftové pistole, vojenské překážky, testy POKOS a OČMU. Veškeré testové otázky byly přizpůsobeny věku žáků a vycházeli ze znalostí, které by děti měly mít podle RVP ZV.  Trasa závodu přesahovala délku 3 km, ale nejlepší družstva dokázali splnit všechny úkoly a odběhnout celou trasu za méně než 35 minut.
Všem žákům patří velký dík za jejich fyzické nasazení a odhodlání podat co nejlepší výkon.


Děkujeme Magistrátu města Brna za uhrazení poplatku na startovném.
A v neposlední řadě děkujeme Muzeu civilní obrany z Ústí nad Labem a všem pedagogům za profesionální organizaci.

Děkujeme.