Aprílový týden ve školní družině

22 dubna, 2024 6:38 am

V týdnu od 15.4 do 19.4 děti v družině čekal týden plný zábavných zvláštních dnů. V pondělí jsme se vrhli do nového týdne s klobouky. Každý klobouk se počítá, tak si je držte a jedeme dál.

V úterý se děti oblékly na ples. Holčičky měly krásné šaty a sukně. Některé si i nalakovaly nehty a namalovaly rty. I klukům to ve společenské košili slušelo.

Středa byla plná kravat. Nechyběly kravaty společenské, které si chlapci i holky půjčili od ochotných tatínků, veselé kravaty, malé i velké.

Ve čtvrtek se děti oblékly téměř dokonale…všechno oblečení bylo naruby, stejně jako tento družinový den. Od ponožek přes kalhoty a trička po mikiny.

Ale nejlepší den tohoto veselého týdne byl určitě pátek. Pátek byl odpočinkový. Čekal nás pyžamový den. A kdo by nechtěl jít do školy v pyžamu? Děti nevynechaly ani teplé ponožky, overaly či masky na spaní. A některé děti si s sebou vzaly i svého plyšového kamaráda, takže si den užily.