Výlet do Jungleparku

29 října, 2015 4:02 pm

Další výlet, který pro děti přichystala školní družina padl na pondělí 26.10.2015. A kam jsme se to vydali tentokrát? … do Jungleparku.
Ihned po příchodu do areálu Jungleparku nás přivítal instruktor se slovy: „Vezměte si helmy a rukavice“. Po úspěšném splnění prvního úkolu byly dětem nasazeny speciální postroje, a takto vybavené se děti s nadšením vydaly k první překážce, která spočívala ve slanění na druhý břeh řeky, kde na nás již čekala Mauglího trasa. Slaňování v některých vyvolalo nejistotu, ale s pomocí instruktorů jsme se všichni bezpečně dostali na druhý břeh. Každému dítěti bylo připevněno jistící lano a mohlo se vydat na trasu, která zahrnovala 10 stanovišť, mezi kterými byly nainstalované překážky. Celá dráha byla umístěna ve výšce asi 3 – 4 metry. Všechny děti tuto dráhu úspěšně, bez větších potíží prošly a slanění zpět na opačný břeh bylo příjemným zakončením našeho výletu.