Výlet do Bruno family parku

4 února, 2016 10:28 am

Naše družinová loď se plaví po ostrovech několik měsíců a po cestě k dalšímu ostrovu jsme  27. 1. 2016 společně navštívili Bruno family park. Tato zastávka byla pro nás všechny překvapením a byli jsme plni očekávání. Bruno park je místo, kde by měl každý námořník zakotvit.

Přemoci velkou chobotnici, vplout do pavučiny zlého pavouka, vylézt si do opičích chýší nebo se podívat do podzemí či se vymotat z bludiště, tak to byl náš úkol, který chtěl každý splnit. Také jsme zdolávali velké vlny, které byly občas silnější, jak my a taková velká vlna nás spláchla na začátek pláže. Pro odvážné, zde byla přistavena také speciální auta, na kterých jsme si mohli vyzkoušet naše řidičské dovednosti. Komu se ještě nemotala hlava z těch tobogánů, skluzavek a trampolín, tak si mohl vyzkoušet Ptačí přelet či Křečkovo kolo. Zábavy je zde víc, než dost a každý si tady přijde na své a pokud by se někdo bál, tak tady na děti dohlíží velké oko čápa. Moc se nám nechtělo odplout, ale po získání odměn jsme přece jen zvedli kotvy a plujeme dál.