„Velká“ vánoční bazárková sbírka!!

11 listopadu, 2019 5:03 pm

Milí a milé!

Nezadržitelně se blíží ty nekrásnější svátky v roce. Svátky klidu, pokoje a doba, kdy obdarováváme své blízké.

Naše třída 9.A z MZŠ Kamenačky se rozhodla, že v letošním roce opět přispěje na dobrou věc a uspořádá další charitativní Vánoční bazárek. Výtěžek akce věnujeme dětskému centru Chovánek v Brně a chceme tak potěšit děti, které nemohou trávit ty nejkrásnější svátky roku se svou rodinou.

Pilně shromažďujeme všechny poklady, které některým doma tak trochu přebývají a jiným by jistě udělaly radost. Tak snad se nám podaří získat spoustu hezkých věcí.

Pokud i vy nám chcete pomoct rozšířit náš bazárkový sortiment o nějakou tu drobnost či větší dar, prosím kontaktujte naši třídní paní učitelku Pavlu Krátkou do 6.12. 2019. Vaše příspěvky uvítáme. Budeme vděčni především za dětské knihy, stolní hry a hračky.

Dát dohromady takovou akci to není taková,lecjaká věc. Je třeba spojit spoustu schopností a dovedností a pro nás 9.A je to opět velká výzva.

Tak se přijďte  podívat 10.12. od 16:30 hod. na dvůr MZŠ Kamenačky, jak se nám dílo podařilo.

Budeme se na Vás těšit,

 Vaše 9.A

 A ještě veršíček!

Na dvůr ke Kamenačkám přijď,
Uvidíš, každý z toho bude radost mít!
A vše, co vyděláme,
do Chovánku dětem dáme!

Chovánek letáček