Velikonoční laťka 2023 – úspěch!🥇🥉

6 dubna, 2023 8:59 am

Dne 5.4., den před velikonočními prázdninami, se vybraní žáci 7. a 8. tříd zúčastnili malého židenického mistrovství ve skoku vysokém. Akci pořádala Základní škola Krásného a my jsme byli rádi, že jsme se mohli také zapojit a přispět našimi výkony. Konkurence byla veliká, avšak nakonec jsme se i my umístili na stupni vítězů. V kategorii žákyň 6.-7. ročníků obsadila naše Ema Zavadilová hned 1. místo se svým skokem 140 cm, v kategorii 8.-9. ročníků dívek se na třetím místě umístila Nela Lésková se 130 cm. Všichni ostatní účastníci podali také velmi krásné výkony, i když na umístění nestačily. Alespoň teď máme větší chuť a motivaci se do příštího ročníku soutěže zlepšovat. Děkujeme všem a za rok!

Mgr. Veronika Lachowicz