Vánoční jarmark 2016

28 listopadu, 2016 4:04 pm

Vánoční jarmark_pozvánka_2016Vážení rodiče, prarodiče, přátelé, kamarádi, absolventi a další vzácní hosté, dovolte, abychom Vás pozvali na Vánoční jarmark naší školy.

V úterý 13. prosince Vám v Dělnickém domě od 16 do 17  (až 18) hodin nabídneme naše drobné výrobky, dárky a vánoční dobroty, ve kterých je hodně nápadů, dovednosti a lásky. Vyrábíme je už několik týdnů. K tomu Vám přidáme ještě něco písniček z pódia a dobré nálady od všech zúčastněných. K vánočnímu těšení nám navíc zahrají někteří naši žáci, přijďte si je poslechnout. Prodávat budeme do té doby, dokud budeme mít zboží, vánoční písničky budou znít stále a Váš úsměv vyměníme za náš.

Vstupné je jako vždy dobrovolné a všechny vybrané peníze poputují Nadačnímu fondu při naší základní škole. Děkujeme firmě MON-EST s.r.o., která se o naše vystoupení stará v Dělnickém domě, jmenovitě panu Šujanovi a děkujeme i Lidem dobré vůle na naší židenické radnici, která nám zařídila bezplatný pronájem sálu Dělnického domu.

Přijďte, těšíme se na Vás.2014-12-08 13.25.11