Vánoční besídka prvňáčků s deváťáky

6 ledna, 2020 11:11 am

Ještě než se rozejdeme na vánoční prázdniny, uskutečnili jsme přátelské setkání nejmladších žáků naší školy s nejstaršími. Úspěšnou spolupráci jsme navázali hned v září a prvňáčci si mezi deváťáky našli své kamarády.

Deváťáci si pro nás připravili bohatý program na svátek Halloweenu a Mikuláše.

My jsme jim zas připravili milé vánoční posezení. V podání žáků 1.A a 1.B zazněly vánoční písně a koledy, zatancovali jsme a předali jsme našim kamarádům malé dárečky, které jsme pro ně sami připravili.

Děti dostaly santaklausovské čepičky a vánoční nálada vrcholila. Dokonce naše vystoupení některé deváťáky dovedlo emočně až k slzám. To se asi vloudila nostalgie z reality, že i kdysi oni toto vše prožívali jako malí.

Prožitá společná hodina byla intenzivní, spontánní a moc krásná. Navždy v nás všech zanechá vzpomínkovou stopu, i když čas neúprosně plyne dál.

Mgr. Ivana Nekudová