Šťastné lyžařské jedničky pro Kamenačky

26 února, 2017 9:52 pm

Již 11. ročník tradiční lyžařské akce při MZŠ Kamenačky se stal opět úspěšný. Letošní super zima přála dostatkem mrazu a sněhu i sportovnímu areálu v Němčičkách u Hustopečí. A tak nás zasypal nejen sníh technický, ale i přírodní.

Zalyžovali jsme si v Němčičkách parádně, naučili jsme se spoustu nových dovedností. Bylo nás 80 lyžařů od 1. tříd až po 4. ročníky. Lyžařský výcvik šlapal jak hodinky a ti co stáli na čertovských prkýnkách poprvé, si v závěru kurzu i poprvé v životě zajeli závody mezi brankami. Porovnali si tak síly s již zkušenými závodníky. Fandilo nám mnoho rodičů. Nejrychlejší sjezdaři získali medaile.

Šťastní jsme ale byli všichni a celý týden, protože nám zima dopřála prožít opravdovou radost z lyžování a pohybu. Byli jsme maximálně spokojeni my lyžníci, ale i naši rodiče.

Děkujeme celému týmu nadšenců z MZŠ Kamenačky a ze sportovního areálu Němčičky, kteří o nás celou dobu starostlivě pečovali.

Lyžníci a Mgr. Ivana Nekudová, MZŠ Kamenačky