Sportovní den 1. stupně

21 září, 2021 7:41 am

Ve středu 29. září 2021 se uskuteční Sportovní den 1. stupně – atletický trojboj. Děti během dopoledne absolvují závody ve třech atletických disciplínách. V běhu na 50 m, skoku do dálky a hodu kriketovým míčkem. V případě nepřízně počasí se akce ruší a děti zůstávají dopoledne ve škole a učí se podle běžného rozvrhu.

Žáci 1. – 3. třída

S sebou:              dobrá sportovní obuv (ne tretry), vhodné sportovní oblečení, dostatek pití, svačina,

Místo:                  sportovní areál ZŠ Krásného

Sraz:                     středa 29. září 2021, v 7.55 ve své třídě.

Průběh akce:     8.30 – 10.30 atletické závody, svačina, návrat pěšky do školy

Návrat:                kolem 11.00 hod ke škole.

1.třída – konec výuky v 11.40, 2. a 3.třída navazuje výukou dle rozvrhu.  Jídelna i školní družina fungují normálně.

Žáci 4. – 5. třída

Místo:                  sportovní areál ZŠ Krásného

Sraz:                     středa 29. září 2021, v 8.00 hod ve třídě. První dvě hodiny proběhnou ve škole podle rozvrhu, poté se děti dopraví pěšky na sportovní hřiště

Průběh akce:     8.00 – 10.00 výuka ve škole, svačina, 10.30 – 12.30 atletické závody, návrat do školy

Návrat:                kolem 12.35 hod ke škole.

5.třída – konec výuky v 12.35, 4. třída navazuje výukou dle rozvrhu. Jídelna i školní družina fungují normálně.

Vybraní žáci  9.A

Vybraní žáci devátého ročníku budou pomáhat při závodech jako rozhodčí a doprovod tříd.  Za děti na hřišti zodpovídá Mgr. Martin Holomek a Mgr. Pavel Kubíček.

Místo:                  sportovní areál ZŠ Krásného

Sraz:                     rozhodčí na stanovištích –            středa 29. září 2021, v 7.10 hod před školou.

doprovod tříd –                                 středa 29. září 2021, v 7.55 hod ve škole. Žáci se hlásí u třídní učitelky přidělené třídy.

Návrat:                doprovod tříd –                              kolem 11.40 hod ke škole. Další výuka odpadá.

rozhodčí na stanovištích –            kolem 13.00 hod ke škole. Další výuka odpadá.