Sobotní výprava do Dinoparku

19 září, 2018 7:46 am

V sobotu 15. září 2018 zavítala naše školní družina do historie a vydala se probádat vyškovský Dinopark a ZOO. Po příjezdu do ZOO jsme nasedli na dinoexpres, který nás dovezl přímo do říše dinosaurů. Při prohlídce různých prehistorických tvorů nás leckdy mrazilo. K našemu překvapení nás v dinoparku čekala ještě zachráněná zvířátka, která jsme si mohli pohladit. Na konci prohlídky jsme se vžili do role paleontologů a v pískovišti hledali kostry uhynulých zvířátek. Prohlídli jsme si dinokino, pokoupili nějaké suvenýry, nasvačili a hurá do ZOO. V ZOO to již nebylo tak strašidelné, přesto jsme si to skvěle užili – zvířátka z různých oblastí světa a hlavně ta domácí nás skvěle pobavila.

Navštívili jsme i babiččin dvoreček s různými expozicemi a starodávnými nástroji. Dověděli jsme se jak funguje stavidlo i čím se mlátilo obilí. Na závěr jsme si pohráli na dětském hřišti, snědli sladkou odměnu za celodenní výlet a hurá směr Brno.
Dinoparku, snad zase někdy!