Sobotní výlet do Dinoparku

15 května, 2015 6:34 am

V sobotu 9. května 2015 se naše družina vydala do Dinoparku ve Vyškově. Čekala na nás prehistorická výprava a dech beroucí obři, kteří na nás vykukovali z různých koutů lesa. Mnohokrát nás vylekal řev dinosaurů a opravdu jsme se báli, že nás snad chtějí mít k obědu, když jsme viděli jejich velké zuby. V jedné chvíli jsme museli dávat pozor, aby nás ve svých drápech neodnesl Pterosaurus, který nám létal nad hlavami. Nakonec nás čekalo 3D kino a děti si zahráli také na archeology.

Poté, co jsme se přemístili zpět do zoo, tak jsme se mohli seznámit se zvířátky v této krásné, rodinné zoo. Nakrmili jsme lamy, kozy, ovečky a další zvířata. Protože je jaro, tak jsme mohli vidět mnoho mláďat, která se nedávno narodila. Odnesli jsme si také nové vědomosti o tom, jak se žilo dříve na venkově. Bylo moc pěkné procházet světničkami, které byly útulné a velmi jednoduše zařízené a přesto lidé žili šťastně. Děti si také mohly vyzkoušet jak fungují stavidla nebo se seznámit s výrobou medu.

Domů jsme odjížděli se spoustou nových zážitků, ale také nakoupených suvenýrů.