SLAVÍME DEN DĚTÍ – VESELÉ DOPOLEDNE – 26. KVĚTNA 2023

15 května, 2023 9:16 am

A je to tady ….. Za nedlouho slaví svátek všechny děti, a protože mají svátek, tak to s nimi musíme řádně oslavit.   I letos se bude oslava konat v duchu pohádek – tentokráte nás bude provázet slavná postavička Ferdy Mravence a jeho kamarádů.

Už se opravdu těšíme  na 26. května 2023, kdy se na pár hodin změníme z žáků základní školy na malé broučky. Paní vychovatelky si pro nás připravily na tento den zábavné dopoledne na školním hřišti. Společně s Ferdou Mravencem a jeho kamarády projdeme nejrůznějšími zkouškami. Cesta však nebude  jednoduchá, proto je nutné, se pořádně připravit – základem je  dobré sportovní oblečení a obuv …. A hlavně dobrá nálada :-)

 

Termín:   pátek 26. května 2023

Čas:          8:00  – 11.40 hod   (program vždy po hodině jeden ročník)

Místo:     školní hřiště

S sebou sportovní oblečení a obuv, školní potřeby na celý den.

O nemocné a slabé se v průběhu akce postarají třídní učitelé.

V případě deště se program nekoná.