SLAVÍME DEN DĚTÍ – Veselé dopoledne 1. června

27 května, 2021 3:34 pm

Letos nás karanténa v průběhu roku připravila o všechny školní radovánky. A tak se opravdu moc těšíme na 1. června, kdy se na pár hodin změníme z žáků na obyvatele džungle. Paní vychovatelky s deváťáky pro nás na ten den připravily zábavné dopoledne na školním hřišti. Společně s Mauglím projdeme zkouškami dalších hrdinů z Knihy džunglí. Proto je nutné, se pořádně připravit. Nesmíme zapomenout dobré sportovní oblečení a obuv.

Termín:           úterý 1.června2021

Čas:                 8.00 – 12.35 (program vždy po hodině jeden ročník)

Místo:             školní hřiště

S sebou:          sportovní oblečení a obuv, ROUŠKA a k tomu všechny ostatní školní potřeby

Konec vyučování, oběd i družina fungují standardně.

V případě deště program proběhne v upravené podobě ve škole.