Školní družina v Líšeňáčku

26 září, 2022 2:48 pm

Ve středu 21.9.2022 jsme s dětmi, které se přihlásili na celodružinovou akci  školní družiny, vyrazily na výlet do dětského venkovního areálu Líšeňáček. Děti si užily spoustu zábavy na nafukovacích hradech a různých trampolínách. Mohly si samovolně chodit po celém areálu a kdo měl kapesné, tak si mohl vyzkoušet i nějaké atrakce za menší poplatek. Dětem bylo umožněno si zakoupit nějaký malý suvenýr. I přes nepříliš teplé počasí si děti akci moc užily, jejich reakce byly velmi kladné a bylo vidět na jejich tvářích jak jsou spokojené. Momentálně ještě nevíme jaký další celodružinový výlet vybereme, ale děti už jsou teď velmi zvědavé jaký výlet to bude. A my doufáme, že o něj bude podobný zájem jako byl o Líšeňáček. Velmi děkujeme celému areálu za krásně prožité odpoledne.