Propojení systému BELLhop s Bakaláři – nové možnosti pro rodiče – ZKUŠEBNÍ REŽIM

7 června, 2024 12:22 pm

Vážení rodiče,

Od nového školního roku chceme zrušit psaní samostatných odchodů a změn v odchodech prostřednictvím lístečků jako tomu bylo dosud. To nám umožňuje propojení  systému BELLhop s Bakaláři.

Abychom měli možnost zjistit správné fungování tohoto systému, prosíme Vás do konce školního roku 2023/2024,  provádět změnu i v systému i prostřednictvím lístečků, abychom my i Vy měli jistotu, že dítě propustíme domů ve správnou dobu. Od školního roku 2024/2025 nebudou  lístečky akceptovány.

Jak to bude fungovat:

Přes adresu školního BELLhopu  https://zskamenacky.bellhop.cz/is  se přihlásíte  do systému stejnými přihlašovacími údaji jako do  Bakalářů. Zobrazí se Vám stránka Mimořádná změna samostatných odchodů, kde můžete  změnit čas samostatného odchodu, samostatný odchod zadat nebo naopak zrušit. V případě zrušení samostatného odchodu  pak bude platit možnost vyzvednutí čipem. Ve výchozím nastavení můžete provádět tyto změny  14 dní dopředu, ale v daném dni, pro který platí změna samostatného odchodu,  pouze do osmé hodiny ranní. Pozdější změny na tentýž den nebudou v systému zaznamenány.

Podrobný návod najdete zde:  bellhop_odchody_navod naše