Pronájmy hřiště a tělocvičny

26 září, 2017 12:34 am

Škola pronajímá tělocvičnu a hřiště kroužkům a sportovním oddílům. Cvičit lze v tělocvičně a na hřišti.
V tělocvičně od 17.00 do 21.30. Hodina pronájmu stojí 380 Kč. Některé termíny jsou ještě volné. Zobrazený stav je ke 22. září 2017.
Na hřišti od 17.00 do 21.00. Hodina pronájmu stojí 300 Kč. Většina termínů je dosud volných. Zobrazený stav je ke 22. září 2017.

K dispozici jsou i dámské a pánské šatny a sprchy. Hřiště je nalajnováno na tenis,volejbal, basketbal a malou kopanou. Lze hrát i jiné libovolné sporty, které se vejdou do tohoto prostoru. V tělocvičně bude od měsíce října dolajnováno hřiště na badminton. Lze si zapůjčit příslušné sítě a kůly k jejich upevnění, branky a koše jsou na ploše hřiště nebo v nářaďovně. V prostoru tělocvičny je další sada kůlů a síť. Hřiště může fungovat nezávisle na tělocvičně a naopak, obě sportoviště mají své zázemí.

Vstup je hlavním vchodem školy. Přítomen bude správce areálu. Nájemní smlouvu (přesněji smlouvu o výpůjčce) lze sjednat na t. č. nebo e-mailové adrese:
vmoudra@mzskamenacky.cz
548 426 015 , 702 012 044
u ekonomky školy, paní Věry Moudré.

Nájemce (vypůjčitel) odpovídá za pořádek a slušné chování přítomných. Podrobnosti jsou obsaženy v řádu sportoviště. Cvičení je možné ve všední dny, po dohodě i o víkendech. Sportoviště je možné si  pronajmout i na jednorázové akce, jako jsou turnaje, utkání a tréninky.

Přijďte si zacvičit, těšíme se na Vás.