Příběh bazárku

4 prosince, 2018 2:37 pm

Bylo, nebylo……

…………na začátku byl takový skromný nápad, kterého jsme se jako třída chytili a už nepustili. Pilně jsme pracovali, domlouvali se, někdy se i pohádali, ale pomalu, pomaličku se nám začala formovat jasná představa, co vlastně chceme podniknout.  A tak vznikl náš plán,  plán s velkým „P“

a charitativní bazárek byl na světě. Akce je určena všem, kteří chtějí v dnešním uspěchaném světě pomáhat a rozdávat radost. Vydělané penízky pak poputují dětem z dětského centra Chovánek v Brně – Bystrci.

Charitativní bazárek – plán akce

Plán 8.A
1. úkol Připravit návrh Co budeme dělat?
Komu chceme pomáhat?
Pro koho je akce určena?
Splněno!
2. úkol Připravit letáček Jaké informace jsou tam třeba?
Jak bude vypadat? (hlavně aby byl hezkej)
Hotovo!
3. úkol Informovat okolí Jak to uděláme?
– roznést letáčky
– vyvěsit plakáty
Pracujeme na tom!
4. úkol Poprosit o příspěvky do bazárku Jak to uděláme?
Koho oslovíme?
– školní web, nástěnka školy
Pracujeme na tom!
5. úkol Den „D“ – příprava stánku a prodej Personální obsazení…..(kdo, kdy, jak)? Ještě je třeba řešit!!!

Přípravy vrcholí a my pilně shromažďujeme všechny ty poklady, které některým doma tak trochu přebývají a jiným zase chybí nebo by jistě udělaly radost. Tak snad se nám podaří získat spoustu hezkých věcí.

Všem, co nám už pomohli naši bazárkovou sbírku obohatit o spoustu krásných věciček, mockrát děkujeme. Lidičky, jste úžasní!

Pokud i vy nám chcete pomoct rozšířit náš bazárkový sortiment o nějakou tu drobnost či větší dar, prosím kontaktujte naši třídní učitelku Pavlu Krátkou.

Už jste viděli naši pozvánku? Ano? Jak se Vám líbí? Ne? Tak se koukněte na naše webové stránky či nástěnku školy!

Dát dohromady takovou akci to není taková lecjaká věc. Je třeba spojit spoustu schopností a dovedností a pro nás 8.A je to výzva. Tak se přijďte podívat 11.12. od 16:30 hod na dvůr MZŠ Kamenačky, jak se nám dílo podařilo.

Budeme se na Vás těšit.

Vaše 8.A