Konečný přehled škol v přírodě plánovaných do konce června 2016

11 dubna, 2016 5:30 pm

Vážení rodiče, odjezdy na letošní školy v přírodě se blíží. Zařizování jde do finále a nyní můžeme odpovědně prohlásit, že na všechny se pojede. Závazně jste ve všech jedoucích třídách přihlásili nejméně a více než 80% žáků každé jedoucí třídy.
Na tomto čísle se usnesla pedagogická rada a metodická sdružení školy. Vnitřní předpis zpracovaný právě k výjezdům na tyto pobytové akce platí pro letošní rok a pokud ho pedagogická rada nezmění, bude platit i nadále.

Škola si vyhrazuje možnost změn v termínech i v personálním složení těch, kteří školy v přírodě zabezpečují. Všechny školy v přírodě jsou tedy již povoleny vedením školy. Doufejme, že se počet jedoucích dětí nebude snižovat. Navíc u některých ubytovatelů je potřeba počítat s určitými storno poplatky při dohlášení dětí před odjezdem. Informace mají jednotliví vedoucí škol v přírodě.

Celkem je zatím přihlášeno 207 dětí z prvního stupně naší školy. Na první stupeň školy nyní chodí 236 dětí. Na školy v přírodě pořádané prvním stupněm tedy odjede takřka 88% žáků tohoto stupně školy. Je to velmi dobře, těší se všichni, děti i pracovníci školy.

Seznam škol v přírodě k 11. 4. 2016

ŠvP – 
Zderaz, Proseč u Skutče
třídy: I. B, 2. AB, 4. A, 5. AB,
termín: 2. 5. – 6. 5. 2016, počet dnů: 5
ubytování hotel Renospond
předpokládaný počet žáků: 125
vedoucí ŠvP:  Mgr. Pavel Kubíček
Mgr. Hana Navrátilová
Mgr. Petra Tichá
Mgr. Zuzana Sieglová
Mgr. Klára Tomanová
Mgr. Veronika Čermáková
Mgr. Michaela Lusková

ŠvP – Daňkovice Selský Dvůr
třídy: I. A,
termín: 30. 5. – 3. 6. 2016, počet dnů: 5
ubytování penzion Selský dvůr
předpokládaný počet žáků:  21
vedoucí ŠvP:  Mgr. Ivana Nekudová
zdravotník: Mgr. Michaela Lusková

ŠvP – Nové Město na Moravě
třídy: I. C, III. B,
termín: 9. 5. – 13. 5. 2016, počet dnů: 5
ubytování penzion Vrchovina
předpokládaný počet žáků: 40
vedoucí ŠvP:  Mgr. Jitka Pospíšilová
Mgr. Marie Novotná
Zdravotník: Denisa Fogadová
Daniela Sluková

ŠvP – Karlov pod Pradědem hotel Moravice
třída: III. A,
termín: 9. 5. – 13. 5. 2016, počet dnů: 5
ubytování hotel Kamzík Moravice
předpokládaný počet žáků: 21
vedoucí ŠvP:  Mgr. Zuzana Juříková