Prázdninový kalendář školy

30 června, 2016 9:17 am

Připravili jsme pro vás prázdninový kalendář školy. Popisuje období od začátku června až do konce září, tedy období, kdy se prolínají dva školní roky, období hlavních prázdnin a období hlavního vyučování.

Termíny uvedené v tomto kalendáři nejsou vždy přesné, zvláště pokud se týká staveb. Nelze nyní, 30. 6. 2016, přesně říct, jaká bude situace koncem srpna. Kalendář budeme průběžně aktualizovat, pokud to bude nutné a účelné.

Termíny otevření kanceláře školy ovšem přesné jsou. Kancelář bude otevřena
v uvedené dny vždy od 8.00 do 12.00, v nutných případech lze domluvit i jiný čas.

Dětem krásné prázdniny a dospělým hezkou dovolenou přeje pedagogický sbor, provozní pracovníci a vedení školy.

30_06_2015_16_4__5_Plán_všech_akcí_MZŠ_Kamenačky_prázdniny