Práce našich žáků v Knihovně Jiřího Mahena

17 října, 2022 11:11 am

U příležitosti oslav vzniku Československé republiky probíhá v Knihovně Jiřího Mahena na ulici Kobližná drobná výstava prací našich žáků. Prohlédnout si ji můžete ve 3. patře – oddělení pro děti a mládež. V knihovně se dozvíte více o vzniku ČSR, naleznete zde i tipy na knihy a hry, můžete se zúčastnit vědomostního kvízu o ceny.
Děkuji všem žákům, kteří výtvarně ztvárnili toto téma, přímo v knihovně jsou vystaveny obrázky Adély Hřibové (6. B), Borise Hyžďala (6. B), Elišky Nekvapilové (6. B), Kateryny Adamenko (7. B), Sáry Borecké (7. B), Josefa Čavoje (7. B), Adély Juránkové (7. B), Radima Madejy (7. B), Nguyen Duc Thanh (7. B), Matěje Ptačníka (7. B), Stelly Samkové (7.B) a Emmy Zavadilové (7. B).

Veronika Čermáková