Lyžařský týden na moravském ledovci v Němčičkách

24 ledna, 2022 11:41 pm

Lyžařský týden na moravském ledovci v Němčičkách prožili malí lyžaři z 1. stupně Masarykovy základní školy Kamenačky. Po dvouleté pauze nadšeně vyrazili za novými zážitky a sportovními výkony, za svými instruktory na nejníže položenou sjezdovku ve Střední Evropě.

Od pondělí do pátku každé ráno plnilo 86 dětí a doprovod dospělých dva autobusy. V 15. ročníku této akce nechybělo vůbec nic. Příroda nás obdařila sluníčkem, sněhem a zdravými lyžníky. I v této sílící covidové vlně měli všichni dostatek sil, dobré nálady a hlavně, negativní testy.

Užili jsme si tak parádní lyžovačku s výcvikem nových prvků a závěrečnými závody. Soutěžili začátečníci s doprovodem instruktora, ale i zkušení závodníci. Vítězi byli všichni nadšení lyžníci. Slavnost na závěr si nenechali ujít rodiče a medaile vítězům přijeli předat paní ředitelka Mgr. Martina Zavřelová a pan zástupce Mgr. Petr Urbánek.

Prožili jsme úžasný týden na horách, v zimním středisku a přesto mezi vinohrady a meruňkovými sady. Je to vůbec možné? V Němčičkách a na Kamenačkách ANO !

Mgr. Ivana Nekudová – vedoucí lyžařského kurzu

Některé ohlasy rodičů:

Dobrý večer, paní učitelko,
z celého srdce Vám chci poděkovat za tak úžasnou akci, kterou pro děti v Němčickách organizujete. Opravdu klobouk dolů, jsem šťastná, že chodíme na Kamenačky a máme to štěstí být toho součástí. Pro nás rodiče dnes úžasnej zážitek a pro děti vklad na celej život. Já Vám řeknu, úplně jsem dojatá:-) Už teď se těšíme na další ročník.

Dobrý večer, paní učitelko,
chci Vám a všem zúčastněným pedagogům a instruktorům moc poděkovat za skvěle zorganizovanou akci (za trpělivost, ochotu, vstřícnost, no prostě za všechno..) Dcera každý den přijížděla z LVK nadšená a těšila se na každý další den. Obrovské DÍKY!

Milá paní učitelko, moc Vám děkuji za krásné zážitky z lyžařského kurzu. Jste skvělá!

Dobrý večer, moc děkujeme za organizaci lyžařského kurzu. Ondra byl z celého týdne a hlavně ze závěrečných závodů tak nadšený, že se chtěl hned účastnit dalších

Dobrý den paní učitelko, chtěla jsem Vám moc poděkovat za perfektní organizaci lyžařského výcvikového kurzu. Zvláště se mi líbil každodenní report a fotky z proběhlého dne. Synovi se vše moc líbilo a těší se na další ročník.

Dobrý den, chtěla bych vám poděkovat za naše děti, které si kurz velice užili a někteří z nich získali svou první velkou zlatou medaili! Příští rok je velice rádi vyšleme znovu.