LVK Němčičky – den pátý

28 ledna, 2019 1:00 pm

Na tento den jsme se všichni moc těšili. Konaly se závěrečné závody, kde si všichni lyžníci porovnali síly a zažili si skutečnou atmosféru na závodní trati. Největší aplaus sklidili naši nejmladší závodníci, kteří před pěti dny teprve zjistili, jak se na lyžích stojí, a dnes sjížděli docela prudký svah a ještě mezi brankami. A byla to bomba, sjeli to všichni! Ti zkušení už svištěli cílem s časem kolem půl minuty. Důležitost celé akce podtrhli rodiče a přátelé, kteří nám všem přijeli fandit a pomáhat s organizací závodu. A že je potřeba dostatek nadšenců, aby vše klaplo, o tom není pochyb.

Diplomy a medaile dětem přijeli předávat paní ředitelka Mgr. Martina Zavřelová a pan zástupce Mgr. Petr Urbánek.  Vítězství si odnášejí všichni, protože zvítězili sami nad sebou.

Moc děkujeme za přízeň a pomoc všem rodičům, pedagogům, instruktorům a pracovníkům lyžařského areálu v Němčičkách. Díky Vám všem se celý týden děti radovaly z lyžování, sněhu a blízkosti mezi kamarády.

Mgr. Ivana Nekudová