LVK 2. stupně z pohledu žáků

26 března, 2018 1:07 pm

Jeli jsme do Hynčic pod Sušinou. Cesta trvala 3,5 hodiny. Chata se jmenovala Spartak. Odjezd byl naplánovaný o půl druhé. Autobus se sekl u bouračky, takže jsme jeli jiným autobusem ve 4 h. Tu dobu jsme byli ve škole a dělali jsme si, co chceme. Na místo jsme přijeli v 8h. Pak jsme se ubytovali, pak jsme měli večeři a řekli nám řád.

Sjezdovka byla naproti chatě a poma jela rychle. Bylo tam plno sjezdovek a my jsme lyžovali po 4 sjezdovkách. Na té co co je naproti chatě, pak na té, co je vedle, pak když jsme vysedli z pomy tam byly další sjezdovky. Modrá a červená,  na nich byla lanovka a svah byl prudký, takže jsme si rychle zalyžovali. Pokoje byly malé a my jsme byly na pokoji s holkama z 8 třídy. Jídla byla teplá, kromě snídaně, to byly švédské stoly.  Jídla byla moc dobrá. Každý večer byl nějaký program. V půlce týdne (v úterý) jsme lyžovali jen dopoledne a odpoledne jsme měli program bowling nebo snowtubbing. Bylo to tam super a příští rok určitě pojedu zase.
Simona Jurková, 6. B

První den: Byla nehoda a autobus se zdržel, ale pan učitel s paní učitelkou Nekudouvou to zařídili a jeli jsme o tři a půl hodiny později. Až jsme dojeli na místo, bylo asi 20:00. Vyložili jsme věci do chodby penzionu, sundali si bundy a přezuli se do papučí a šli jsme na teplou večeři. Pak nám učitelé dali pokoje a řekli ty nejdůležitější věci. Pak jsme šli na pokoje a provedli hygienu a šli spát.

Druhý den: vstali jsme, snídani jsme měli v podobě švédského stolu :D. Pak jsme si navlékli lyžáky a boty na snowboard a šli jsme na svah. Svah jsme měli naproti penzionu, takže cesta byla snadná, i když jsme měli na nohou lyžáky. Svah byl krásný a dlouhý, na oběd bylo vynikající jídlo a pro mě vhodné porce.

Úterý: V úterý se lyžovalo jen dopoledne, byl totiž odpočinkový. Odpoledne jsme měli na výběr procházku, bowling a nebo snowtubbing. Já si vybrala snowtubbing a bylo to super, po snowtubbingu jsme šli do hospody, kde byla krásná kočka. Večer přišel pán z horské služby a my jsme si dali malou neoficiální diskošku, a pak byla večeře a pak druhá večeře a pak hygiena a pak spaní.

Středa: Ve středu se dělo to co každý den. Večer byl super program s panem učitelem Kubíčkem.

Čtvrtek: ve čtvrtek večer byla disko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D

A v pátek se jelo domů!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
LVK byl super a příští rok určitě pojedu zase!!!!!!!!!!!
Tereza Petřicová 6.B