Kouzelník navštívil družinu

20 dubna, 2016 8:13 am

Umíte kouzlit? Ne? My jsme to také neuměli,  do doby než do 1. oddělení a 2. oddělení školní družiny nezavítal kouzelník. Dne 12. 4. 2016 jsme byli netrpěliví a očekávali vzácnou návštěvu, někteří z nás měli obavy, že snad budou začarováni, ale byly to obavy zbytečné. Kouzelník není čaroděj. A je to tady, představení začíná.

Kouzelník vybírá z diváků pomocníky, které naučí kouzlit. Z několika malých šátků vytvoříme jeden větší, smrkáme penízky, obyčejné kuličky přeměníme v dukáty, rozpohybujeme květinu, zmenšíme hrací karty, z kouzelného pytlíku necháme zmizet kuličku, přeměňujeme barvy a mnoho dalšího. Všem nám vyrazí dech kouzlo
s holubičkou nebo živým králíkem. Jak se stane z papírového zvířátka živé? To je záhada. Představení bylo kouzelné, zábavné a napínavé. Moc se nám líbilo a mohli jsme si pohladit králíčka. Jak se kouzelník zjevil, tak taky zmizel, ale naši družinu navštívil ještě jednou 19. 4. 2016, v tento den si vystoupení užily děti z 3. oddělení, 4. oddělení a 6. oddělení. My doufáme, že kouzelník tady nebyl naposledy.