Karneval ve školní družině

4 dubna, 2023 9:13 am

Ve středu 29. 3. 2023 proběhl ve školní družině karnevalový rej masek. Přestrojeni v maskách jsme se přesunuli do tělocvičny, kde karneval probíhal. Účast byla veliká a masky nápadité. Děti se změnily na princezny, rytíře, čarodějnice, indiány, baletky, duchy, víly, kočky, piráty, kovboje, čerty a další. Objevily se i méně známé masky, jako například Harry Potter, pavouk, ragbista, žirafa, myška nebo dinosaurus. V maškarních kostýmech, ať už detailně vypracovaných, či jen skromně vyrobených, jsme si všichni za doprovodu populárních písniček bezvadně zatancovali. Nechyběly ani oblíbené hry a soutěže. V tento den však nebylo vítězů ani poražených, protože cílem bylo prožít další zábavné odpoledne v naší školní družině. Kdo se karnevalu zúčastnil, neodešel s prázdnou. Zúčastněné děti byly odměněny malou sladkostí a milou drobností. Všechny děti si náš letošní celodružinový karneval užily a příjemně se při něm bavily. Celé odpoledne, kterým nás provázel náš zábavný klaun uteklo jako voda a všichni se už těšíme na příště. Velké poděkování patří rodičům, kteří pomohli s přípravou masek.