Kamenačky a dravci

12 června, 2015 2:01 pm

Ve čtvrtek 11.6. vyrazily téměř všechny třídy na výukový program od společnosti Seiferos, který je zaměřený na ukázky a poučení o životě dravých ptáků a sov. Počasí nám přálo a na hřišti ZŠ Krásného nám bylo moc dobře. Zábavnou a vtipnou formou nám bylo představeno bezmála čtyřicet dravců a dozvěděli jsme se také mnohé o jejich životě, ať už v přírodě či v zajetí.
Některé dravce jsme si mohli i pohladit a čtyři šťastlivci byli dokonce vybráni a za správné odpovědi na otázky z programu odměněni příletem dravce na ruku. Na závěr akce jsme jako škola obdrželi děkovný certifikát za dlouhodobou spolupráci se společností Seiferos – za naši pravidelnou účast na výukových programech, díky kterým může Seiferos jako záchranná a chovatelská stanice nadále fungovat. Myslím, že se nám všem akce moc líbila a byla naučným a příjemným zpestřením školní výuky.

Mgr. Tereza Langová