JESENÍKY- 9.A

27 června, 2018 11:47 am

Dne 13.6. vyjela 9.A na svůj poslední výlet na základní škole do Ostružné v Jeseníkách. Po zabydlení jsme vyšli na výlet do Petříkova na bobovou dráhu, která byla kvůli špatnému počasí bohužel zavřená, ale to nás od ničeho neodradilo a vydali jsme se do Ramzové na minikáry. S pár odřeninami a dobrým zážitkem jsme se vrátili na večeři. Další den nás čekala celodenní túra, po výšlapu jsme vyjeli lanovkou na Šerák, kde jsme si dali pauzu na oběd a vyrazili jsme směr Obří skály. Zbytek dne jsme hráli frisbee, učili se moc skvělé “tríčky“ na trampolíně a zakončili to rozlučkovou diskotékou. V pátek nás čekala jen snídaně, úklid a odjezd do Brna. Výlet jsme si moc užili a děkujeme paní učitelce Poláchové a paní učitelce Janků za to, že s námi výlet přežily a doufáme, že si to také užily. Další velké díky patří paní učitelce Langové Kučerové, která nám výlet nachystala a s paní učitelkou Poláchovou zařídila.

Za třídu  9.A Tamara Kalinová a Marie Komosná