Informace o LVK v Němčičkách

18 listopadu, 2015 7:04 am

Milí rodiče a příznivci zimních sportů.  Je to opět tady !!!

Také v tomto školním roce pořádáme již 10. jubilejní ročník týdenního lyžařského kursu pro začátečníky i pokročilé lyžaře z řad žáků a žákyň   1. – 4. ročníku naší školy. Tato sportovní akce má velmi kladný ohlas nejen mezi dětmi, ale i u rodičů.

Přihlášku odevzdávejte ve čtvrtek 26.11. 2015 od 7 hod. ve vestibulu 1. stupně (vchod ranní družinou).

Závazná přihláška_LVK_Nemcicky

 Místem výcviku je lyžařský svah v  Němčičkách u Hustopečí, kde mají již osmadvacetiletou zkušenost s lyžařským výcvikem dětí. Členové lyžařského oddílu a instruktoři jsou proškoleni lektory Svazu lyžařů ČR a MŠMT ČR. Možnost zapůjčení lyžařské výzbroje (lyže, boty, hůlky, helma za 450 Kč nebo jednotlivě) na celý týden.  Další informace o sportovním areálu najdete na  www.sportnemcicky.cz

Týdenní kurs proběhne v týdnu od 8.2. – 12.2. 2016 v rozsahu 15 hodin v dopoledních hodinách s každodenním dojížděním.  Cena kursu je 1600 Kč.

Do kurzu je možné přihlásit maximálně 80 žáků (kapacita svahu). Jsou zabezpečeny 2 autobusy a příslušný počet instruktorů. Po vyúčtování Vám bude případný přeplatek vrácen.

O přijetí žáka do kurzu rozhoduje odevzdaná závazná přihláška a na jejím základě Vám bude přidělen variabilní symbol pro platbu bankovním převodem. Do přihlášky vyznačte čitelně svou elektronickou adresu, důležité informace Vám budou zasílány převážně elektronicky. Přihlášku odevzdávejte ve čtvrtek 26.11. 2015 od 7 hod. ve vestibulu 1. stupně (vchod ranní družinou). Později přihlášeným bude sdělena informace o pozici náhradníka. Přihlášku najdete v přiloženém souboru.

Lyžařskou výzbroj a výstroj si můžete případně doplnit v neděli 29.11. 2015 od 14 hod., kdy proběhne v Němčičkách burza lyžařské výzbroje i výstroje. Tento den bude také zahájen provoz na lyžařském vleku a lyžování bude zdarma. Pokud nebude ještě sníh, lyžovat se bude i na umělém povrchu.

Dne 12.1. 2016  se bude v třídě 1.A od 16 hod. konat informační schůzka rodičů.

Těším se na setkání v Brně i v Němčičkách a neváhejte mi psát nebo telefonovat s jakýmikoliv dotazy.

Poznámka: Ve výstroji je povinná přilba a na lyžích seřízené vázání. Výzbroj zapůjčená v Němčičkách je dětem automaticky seřízena.

Vedoucí lyžařského kurzu:

Mgr. Ivana Nekudová Tel : 777 055 687    iva.nekudova@seznam.cz