Halloween na Kamenačkách

2 listopadu, 2017 2:34 pm

Dne 31. 10. se náš „Sbor Strašidel“ ze sedmých tříd sešel v 7:30 ve škole. Navlékli jsme se do našich supr-čupr kostýmů, které byly naší vlastní výroby, a šli do třídy na generální zkoušku. Zkoušeli jsme pásmo halloweenských říkadel. Jelikož jsme byli po ranním vstávání ještě trochu přešlí mrazem, generálka proběhla ve stylu zpomaleného filmu. Myslím, že paní učitelka chtěla psát do novin inzerát „Prodám Halloweenský sbor, značka: všichni po havárii, přijeďte co nejdříve“. No nic, generálka utekla a byl tu čas nastoupit do tříd I. stupně s úsměvy. Upřímně si myslím, že jsme se všichni těšili, že alespoň dnes nebudeme muset „trpět“ v lavicích. Po první hodině našich excelentních hereckých výkonů jsme byli všichni tak trochu „přepracovaní“ a jediné, co nás drželo na nohou, byly bonbóny – sladká odměna za každé dobře odvedené představení. Bohužel nic netrvá věčně. Po čtyřech hodinách šlapání po celé škole jsme se opět museli vrátit do školních lavic. I tak jsme si Halloween užili a už se těšíme na příští rok.
                                                                                               Adéla Zralá, 7.B

Halloween

Převlečeme se do kostýmů,
řekneme si i pár šprýmů.
Terka vezme lampičku,
Lucka zase dýničku.
Vyrazíme na chodby,
zatančit si se strašidly.
                                                                                             Anna Šmídková, 7.A

Z deníčku našich strašidel:

„ Když děláte radost, je to nejlepší“.                                    Bára Sehnalová, 7.B

„Byla to zábava, byly tu bonbóny, žádná výuka (až na ty poslední dvě vyučovací hodiny). Ten čas bych klidně zabila ještě opáčkem“.                Ema Škarková, 7.B

„Všichni přišli v maskách a každý měl nějakou tu rekvizitu. Pomalované obličeje nesměly chybět a falešná krev tekla proudem“.                                 Vít Hložek, 7.B