Gala Day a Gala Večer

10 března, 2019 5:58 pm

V pátek 8. 3. uspořádal žákovský parlament Žapka (Žákovský parlament Kamenačky) historicky první Gala Day. V tento den se žáci naší školy svátečně oblékli. Chlapci přišli v košilích a kravatách, někteří i v oblecích, které jim velmi slušely. Slečny přišly v šatech či sukních. Ve svátečním oblečení byli i všichni pedagogové. Gala Večera se zúčastnili hlavně žáci 4. až 9. tříd. Přišli se na nás podívat i naši bývalí žáci. Kromě moderních písniček zněly i polky, valčíky, waltzy. Bylo zajímavé pozorovat, jak se tyto tance žáci vzájemně učí. Tancovalo se bez ohledu na věk a pohlaví.  Deváťáci naučili všechny společný tanec. Součástí byl i fotokoutek, kde vzniklo mnoho krásných fotografií. Všem se Gala Večer moc líbil a už se těšíme na další podobnou akci.

Video z vysvětlování tance.

Video z nácviku s hudbou.

Video z tance.