Družina v Jump parku

27 listopadu, 2015 9:53 am

V pondělí 23. listopadu pořádala školní družina výlet do trampolinového centra Jump park v Brně. Do centra jsme dorazily kolem 14:30 hod. Děti byly uvedeny do šatny a poté shlédly krátké instruktážní video o pravidlech chování na trampolínách. Pod vedením zkušených instruktorů si děti vyzkoušely různé skoky, při kterých si procvičily koordinaci těla.  Zaskákaly si běžné skoky, skoky na různé části těla, skoky o trampolínovou stěnu, otočky, a také skoky do pěnového bazénu a mnoho dalšího. Program byl velice pestrý a děti z něj byly nadchnuty. Největší úspěch ovšem slavil houbičkový bazén, do kterého skákyly děti  z trampolín. Nakonec si mohly stavět   hrady ze známé hry Mein kraft. Výlet se vydařil a děti se vrátily spokojené a unavené ke svým rodičům.

 

Nebyly nalezeny žádné obrázky