Den otevřených dveří, pátek 8. 1. 2016

7 ledna, 2016 9:21 am

20151014_150542Vážení rodiče, především Vám je věnován den otevřených dveří, který naše škola pořádá
8. 1. 2016.

Dveře školy jsou Vám volně otevřeny od 8. do 12. hodiny dopoledne. Vstupovat do školy je ovšem nutno pouze přes vrátnici na budově Kamenačky 4, tedy přes hlavní vchod.

Můžete se pohybovat po budovách školy, prohlédnout si místa přístupná žákům, zeptat se pracovníků školy na to, co potřebujete o naší škole vědět. Můžete také vstupovat do tříd během výuky a podívat se, jak to Vašim i jiným dětem jde. Pokud přijedete s kočárky, je možno je zaparkovat uvnitř vchodu u vrátnice.

Po budovách Vás provedou nebo Vám určí směr prohlídky žáci osmého ročníku. Školu dobře znají a i oni Vám rádi odpoví na Vaše dotazy. Vedení školy je Vám rovněž k dispozici pro Vaše dotazy, pokud tedy zrovna neučí nebo neřeší naléhavé záležitosti provozního charakteru.

Těšíme se na Vás.                                                    vedení školy