Cestujeme časem – ŠVP 3.B, 5.A, 5.B

26 května, 2024 11:12 pm

Mezi mnoha deštivými dny poslední doby se objevily čtyři nádherné slunečné, které jsme strávili na škole v přírodě.

Kromě toho, že jsme měli příležitost opěvovat krásy Vysočiny, většinu dne běhat po lese a po louce, dýchat čerstvý vzduch, pochutnávat si na domácí stravě a utužovat vztahy napříč ročníky, tak jsme také cestovali časem. Navštívili jsme pravěk, starověk, středověk i novověk. Večer jsme byli tím cestováním tak zmoženi, že jsme v noci ani nestihli zlobit. :)
Své dojmy z celého týdne jsme shrnuli v písni, kterou jsme podle lokálních potřeb přetextovali z Okoře na Sykovec. V přiloženém videu si ji můžete poslechnout a okusit s námi atmosféru celého týdne. :)

Video: https://youtu.be/nkKq5HNb3-E
Text písně najdete ve fotce níže. 
Foto najdete zde:  2024_05_14 Škola v přírodě Cestujeme Časem

Jiřina Frőmelová