Bruslení – jak ho vidí 4.B

9 prosince, 2019 2:22 pm

Každou středu máme sraz v 7.30 u školy. Všichni se těšíme na bruslení. Jedeme dvanáctkou na Hlavní nádraží, přestoupíme na jedničku a hurá na bruslení. Vystoupíme na zastávce Hrnčířská a jdeme do haly Sportcentrum Lužánky. Jsme rozdělení do tří týmů: začátečníci, pokročilí a bruslaři. Začátečníci mají instruktorku, pokročilí mají paní učitelku Francovou a bruslaři mají pana učitele Kubíčka. Moc nás to baví. S paní učitelkou je zábava a hrajeme různé hry.
Karolína Bílková 4.B

Každou středu máme bruslení. Před školou se scházíme v 7.30. Odložíme si batoh s učením do třídy a jdeme na zastávku Dělnický dům. Tramvají 12 jedeme na Hlavní nádraží a pak jedeme tramvají 1 na zastávku Hrnčířská. Odtud jdeme do hokejové haly Kometa. Pak jdeme do šaten, převlečeme se a čekáme na chodbě na ostatní. Bruslení začíná v 8.30 a končí v 9.30. Prvně bruslíme dokola a pak se rozdělíme do tří skupin. První jsou ti nejlepší, druhá skupina střední- tam jsou dobří bruslaři, ale né nejlepší. Ve třetím týmu jsou ti, kteří ještě neumí bruslit. Já jsem ve dvojce. Je tam zábava tím, že nás vede paní učitelka Francová. Dnes jsme jezdili slalom a další zábavné věci. Nejvíc se mi líbí bruslení ve dvojicích a nejvíc mě baví, že se pokaždé něco naučíme. Po bruslení jdeme do školy a tam máme 3 vyučovací hodiny ČJ, Př a VV.
Vanesa Ferenčáková 4.B

Na bruslení se mi líbí, že jsem tam s kamarády. Mám ráda, když děláme zábavné cviky a hry. Bruslení je super!
 Anna Procházková 4.B

Na bruslení se mi líbí zábavná výuka. Líbí se mi, že máme na začátku a na konci volno. Líbí se mi hra na honěnou. Líbí se mi, že jsou se mnou v týmu moje kamarádky.
Ester Nováková 4.B

Líbí se mi, že vždycky máme na konci volnou zábavu. Líbí se mi, že se to tam můžeme naučit. Nelíbí se mi, že bruslení máme jenom hodinu. Baví mě vždycky celé bruslení. Líbí se mi, že vůbec máme možnost si to ve škole zkusit.
Lukáš Cejnek 4.B