Bruslení čtvrtých tříd

12 prosince, 2017 3:09 pm

„Každou středu jsme chodili na bruslení. Měli jsme před školou sraz v 7.30 a v 7.20 stál pan Kopeček s autem před školou a nakládal nám brusle. … Všichni jsme museli mít řádnou helmu, rukavice a samozřejmě brusle. Pak jsme všichni šli do haly. Mohli jsme jezdit kolem celého hřiště. Všichni jsme se po rozbruslení seřadili do kruhu. Instruktoři nám zkontrolovali výbavu, a pak nás rozdělili do různých týmů. Rozešli jsme se do týmů a s instruktory jsme udělali pořádnou rozcvičku. …“ Filip T.

„…rozdělili jsme se do týmu: jednička byla nejlepší, dvojka byla pokročilí a trojka začátečníci. …“ Tomík C.

„…Pak nás pustili na led. Samozřejmě jsem s sebou smýkl a spadl. Zvedl jsem se a dojel do středu ledové plochy, kde jsme měli sraz. … Dělali jsme citronky, koloběžky, podjížděli jsme bránu atd. Na konci jsme měli 2 minuty volno a potom jsme se šli převlíct. …“ Honza K.

„Bruslení mě baví. Líbí se mi na něm, že se dají dělat různé věci. Na začátku chvíli trvá, než se rozbruslím. Myslím si, že to celé třídě velmi jde. Jsem ráda, že se rozdělujeme do tří družstev. Sice nejsou všichni pohromadě, ale alespoň se na sebe nemačkáme. … Podle mě si to celá třída velmi užila.“ Eliška K.

„…Na posledním bruslení jsme měli štafety. V každém družstvu nás bylo myslím si že devět. … učili jsme se: holubičku, dřepy na bruslích a také brzdit, zatáčet, …“ Šimon P.

„…Po skončení soutěžení jsme si mohli podle toho, kolikátí jsme byli (tedy celý tým) vybrat odměny, které nakoupil pan učitel.“  Markéta K.

„Strašně moc mě baví bruslení. Sice jsem hodně padal, ale to mně vůbec nevadilo. Já jsem středně pokročilý. Já umím možná líp pozadu než popředu, ale mně je to jedno, hlavně že to umím a baví mě to. Vždycky jak jsme odcházeli, nechtělo se mi opustit arénu.“ Erik C.