BRuNO family park za odměnu

24 června, 2019 11:36 pm

V rámci celoškolního poháru, který vyhlašoval žákovský parlament ŽapKa jsme rozdávali hodnotné ceny. Hlavní výhrou byla návštěva nejlepšího zábavního parku v Čechách – BRuNO family park (http://www.brunofamilypark.cz).  

Co vlastně byl celoškolní pohár? 
Je to soutěž vyhlášená žákovským parlamentem trvající od Října až po konec Května. Jednotlivé třídy získávali body za splnění různých úkolů. Posláním bylo podpořit soudržnost jednotlivých tříd pomocí společného cíle. Většinu bodů jsme rozdali za barevné dny, další pak za úklid ve třídách a další.

Vítěze jsme bodovali ve dvou kategoriích.  
První kategorii do čtvrtého ročníku ovládla třída 4. B. 
Druhá skončila 1. A  a na třetím místě 2. B 

V kategorii od páté do deváté třídy bodovala třída 5.A
Druhý skončila 9. A a třetí 7. A

BRuNO tedy navštívili žáci 4. B a 5. A 

dav

Děkujeme nadačnímu fondu za odměny, učitelům za pomoc, trpělivost a doprovod.
Samozřejmě také parku BRuNO family park za skvělou spolupráci. 

Děkujeme!!!!!!