Angličtinář ročníku: anglická olympiáda 6.-8. ročníku

27 června, 2016 2:20 pm

V posledním čtvrtletí tohoto školního roku proběhla v šestých, sedmých a osmých třídách anglická olympiáda „Angličtinář ročníku“.  Žáci zde měli prokázat všeobecnou znalost tohoto jazyka zahrnující slovní zásobu a gramatická pravidla a také jejich schopnosti v porozumění mluveného a psaného textu. Po vyhodnocení všech testových materiálů byli odměněni tři žáci s celkově nejvyšším dosaženým výsledkem v ročníku.

Angličtinář 6. ročníku:

1. místo: Adam J. Fischer (6. A)

2. místo: Hana Komínová (6. A)

3. místo: Tomáš Kudrna (6. B)

Angličtinář 7. ročníku:

1. místo: Adam Pavlík (7. A)

2. místo: Aneta Kopecká (7. A)

3. místo: Jan Dvořák (7. B)

Angličtinář 8. ročníku:

1. místo: Markéta Duchanová (8. A)

2. místo: Jakub Vaněk (8. A)

3. místo: Jan Šimoník (8. B)

Všem vítězům patří velká gratulace.

Mgr. Ondřej Hofman