Angličtina s Charliem

3 března, 2020 3:41 pm

Již třetím rokem zpestřujeme na Kamenačkách výuku anglického jazyka intenzivním jazykovým kurzem s rodilým mluvčím. Po celý týden mají žáci možnost procvičit si angličtinu. Žáci pracují na projektech, dozví se zajímavosti o kultuře a reáliích anglicky mluvících zemí. Naučí se spoustu nových věcí, zahrají si hry a to všechno pod taktovkou zkušeného učitele Charlieho z Londýna. Letos o kurz projevilo zájem 35 žáků sedmého, osmého a devátého ročníku. Někteří kurz absolvovali i loni a Charlie byl nadšen z toho, jak velký progres v angličtině za rok udělali. Sedmáci si tento typ výuky vyzkoušeli poprvé a již za týden se v komunikaci v angličtině velice zlepšili.

Po úspěchu se staršími žáky připravujeme na červen kurz s rodilým mluvčím i pro žáky pátého a šestého ročníku.