Anglicky v 5.Béé

17 dubna, 2019 2:27 pm

Pozor, pozor!! Milí čtenáři! Dne 28. 3. 2019 jsme dokončili náš první třídní „megaprojekt“ na téma „School“. Jak jste se už z názvu mohli dovtípit, jednalo se samozřejmě o projekt v anglickém jazyce a MY, odvážní žáci 5.B, kteří jsou už od přírody tak trochu dobrodružné povahy, jsme do toho šli se vší vervou, nám vlastní. Bylo nás 7. Naše práce jsme byli představit našim mladším spolužákům ve 4. ročnících. A co že jsme to vlastně prezentovali? Škola, jakou bychom chtěli mít! Tady jsme mohli popustit uzdu naší fantazii hóóódně móóóc.

Bylo to super si vyzkoušet něco nového. Nejen v naší třídě, ale i v jiných třídách s jinými „diváky“. Chodili jsme po škole a vždycky se tak trochu „báli“. Byla to legrace určitě pro všechny. Zhostit se tohoto úkolu nás páťáky stálo sice dost úsilí, ale výsledek stál určitě za to. Podle mě je k tomu potřeba odvaha a tu my máme! Tuto zkušenost vřele doporučuji a může si to vyzkoušet opravdu každý. Takže příště navštívíme třeba i Vás!! :)

Thank you for your attention, have a nice day and goodbye!!

Yours sincerely, Šimon, Sebík, Eliška, Vanda, Honza, Verča and Filip