Adaptační kurz 6.A

28 listopadu, 2018 10:05 pm

Šestý ročník jel v září (25.-27.9.) na historicky první třídenní adaptační kurz do rekreačního střediska Prudká. Našim cílem bylo sjednotit a skamarádit celý kolektiv zábavnou formou.Vyjížděli jsme z Brna vlakem a cesta nám rychle ubíhala. Po příjezdu a ubytování děti čekaly první hry. Počasí nám přálo, ani ranní mrazíky nás nezastavily a my jsme mohli být celé dny venku na čerstvém vzduchu. Všichni žáci se do aktivit naplno zapojovali a bylo vidět mnoho úsměvů.

 

 

Za mě, třídní učitelku, byl cíl akce splněn. Odjížděla jsem s jednotným a spokojeným kolektivem, který si rozumí a dokáže spolu vycházet.

 

Co o „adapťáku“ napsali žáci:

„Adaptační kurz byl super, líbil se mi. Hráli jsme různé hry jako Veverky, Sochy a Kroužky. Zlepšila bych večerku- byla moc brzo. Snídaně byla dobrá i oběd mňam. Za celý adapťák bych dala pět hvězd z pěti.“