Výtvarná soutěž dýně

18 listopadu, 2019 9:02 am

V měsíci říjnu proběhla v MZŠ Kamenačky celodružinová výtvarná soutěž. Jelikož již nastal ten pravý podzim, kdy stromy začaly hrát všemi barvami, v ulicích foukal studený vítr a proháněl spadané listí, i my jsme se podzimně naladili. A protože  k tomuto období již neodmyslitelně patří „Dušičky“ či „Halloween“, rozhodli jsme se vyhlásit výtvarnou soutěž   o nejkrásnější dýni. Záštitu nad touto akcí převzaly paní vychovatelky Bártová a Lopraisová, které každému oddělení rozdaly velké papíry a začalo se tvořit. Během chvilky tak začali pod rukou našich dětí vznikat nejrůznější dýně, duchové a jiná strašidla. Jakmile bylo vše hotové, paní vychovatelky si vzaly na menší výpomoc žáky 8. a 9. tříd, jejichž úkolem bylo vybrat nejkrásnější výrobek. Po sečtení všech hlasů s výraznou převahou zvítězila dýně, kterou společně vytvořilo 2. oddělení školní družiny. Děti pak čekala sladká odměna a všechny výrobky ozdobily chodby naší školy.